До стор.«Студентська»


Філологічний факультет ВІТАЄ призерів конкурсу на кращий художній переклад, що проводився з ініціативи кафедри теорії та практики перекладу англійської мови факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. У номінації «Драматичний твір» 3 місце — Юлія Земецька (ЛЛ-31, ст. викладач Б. О. Каратаєв). У номінації «Фентезі» 3 місце — Євгенія Бударагіна (ЛЛ-11, ст. викладач Д. Ю. Нестеренко).
ВІТАЄМО з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики студентку філологічного факультету Гадецьку Євгенію (IV курс, відділення прикладна лінгвістика, тема роботи – «Концепти «мир» і «війна» у мовній свідомості дітей 9-13 років», науковий керівник доц. Н.М. Галунова, 3 місце) та з отриманням грамоти за успішний виступ у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики студентку філологічного факультету Єрьоменко Анастасію (IV курс, відділення прикладна лінгвістика, тема роботи – «Кольоративи у мовній свідомості дітей молодшого шкільного віку», науковий керівник доц. Н.М. Галунова).
ВІТАЄМО з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціолінгвістики студенток філологічного факультету Бобильову Тамару (IV курс, відділення журналістики, тема роботи – «Телеведучі-провокатори сучасних українських діалогових програм: комунікативні тактики і типи амплуа», 2 місце) і Токар Ольгу (V курс, українське відділення, тема роботи – «Особливості вербальної самопрезентації користувачів у соціальній мережі “В контакті”: мовний і соціолінгвістичний аспекти», 2 місце)!
ВІТАЄМО
Чередниченко Анну Олександрівну, студентку ЛЖ-41 відділення журналістики, яка отримала диплом ІІІ ступеня за участь у ІІ етапі Всеукраїнсьбкої студентської олімпіади зі спецальності “Журналістика”
ВІТАЄМО
Редька Євгена Олександровича, який посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури

студентку групи ЛУ-44 Бардак Наталію Іванівну, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та ітератури

студентку групи ЛЖ-41 Чередниченко Анну Олександрівну, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з журналістики
ВІТАЄМО студентку групи ЛР-51 Титаренко Олену Олексіївну із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2011/2012 н.р. з напряму «Російська мова та література»
ВІТАЄМО студентку групи ЛР-51 Костіну-Кассанеллі Ольгу Сергіївну, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та літератури у 2011/2012 н.р.