До стор.«Студентська»


25 квітня 2017 року в Каразінському університеті відбувся конкурс письмових перекладів з німецької мови серед студентів немовних факультетів вищих навчальних закладів м. Харкова. За рішенням жюрі перемогу здобула студентка філологічного факультету  Олена Надточій (гр. ЛЛ-31). На другому місці студентка філологічного факультету Дарія Спіжева (гр. ЛЛ-51). Третє місце посіла вихованка філологічного факультету Софія Євтухова (гр. ЛЛ-51). Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових здобутків!

4 лютого 2017 року відбувся Всеукраїнський етапVІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Студентки філологічного факультету не просто гідно представили наш заклад і місто, а ще й здобули перемогу: Владлена Тишкевич посіла 1 місце, а Аня Смирнова — 2 місце. Щиро вітаємо дівчат, пишаємося ними й бажаємо нових навчальних і наукових звершень!
Вітаємо ГРЕБІННИКА Дмитра, студента групи ЛЖ-51, який посів ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Журналістика". Бажаємо подальших успіхів у навчанні!
ВІТАЄМО переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Українська мова, література (у т.ч. методики їх викладання)" студенток філологічного факультету Макарадзе Христину Зурабівну та Підопригора Оксану Леонідівну.
Філологічний факультет ВІТАЄ призерів конкурсу на кращий художній переклад, що проводився з ініціативи кафедри теорії та практики перекладу англійської мови факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. У номінації «Драматичний твір» 3 місце — Юлія Земецька (ЛЛ-31, ст. викладач Б. О. Каратаєв). У номінації «Фентезі» 3 місце — Євгенія Бударагіна (ЛЛ-11, ст. викладач Д. Ю. Нестеренко).
ВІТАЄМО з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики студентку філологічного факультету Гадецьку Євгенію (IV курс, відділення прикладна лінгвістика, тема роботи – «Концепти «мир» і «війна» у мовній свідомості дітей 9-13 років», науковий керівник доц. Н.М. Галунова, 3 місце) та з отриманням грамоти за успішний виступ у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики студентку філологічного факультету Єрьоменко Анастасію (IV курс, відділення прикладна лінгвістика, тема роботи – «Кольоративи у мовній свідомості дітей молодшого шкільного віку», науковий керівник доц. Н.М. Галунова).
ВІТАЄМО з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціолінгвістики студенток філологічного факультету Бобильову Тамару (IV курс, відділення журналістики, тема роботи – «Телеведучі-провокатори сучасних українських діалогових програм: комунікативні тактики і типи амплуа», 2 місце) і Токар Ольгу (V курс, українське відділення, тема роботи – «Особливості вербальної самопрезентації користувачів у соціальній мережі “В контакті”: мовний і соціолінгвістичний аспекти», 2 місце)!
ВІТАЄМО
Чередниченко Анну Олександрівну, студентку ЛЖ-41 відділення журналістики, яка отримала диплом ІІІ ступеня за участь у ІІ етапі Всеукраїнсьбкої студентської олімпіади зі спецальності “Журналістика”
ВІТАЄМО
Редька Євгена Олександровича, який посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури

студентку групи ЛУ-44 Бардак Наталію Іванівну, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та ітератури

студентку групи ЛЖ-41 Чередниченко Анну Олександрівну, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з журналістики
ВІТАЄМО студентку групи ЛР-51 Титаренко Олену Олексіївну із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2011/2012 н.р. з напряму «Російська мова та література»
ВІТАЄМО студентку групи ЛР-51 Костіну-Кассанеллі Ольгу Сергіївну, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та літератури у 2011/2012 н.р.