До стор.«Студентська»

Склад профбюро студентів філологічного факультету
(2016-2017 навчальний рік)


Солонська Анна Романівна, голова

Деркач Аліна Сергіївна, заступник голови

Єрохова Ксенія Андріївна, профорг 1 курсу

Замета Аліна Володимирівна, профорг 2 курсу

Спасібко Аліна Максимівна, профорг 3 курсу

Ланько Олександра Сергіївна, профорг 4 курсу

Головачова Валерія Олександрівна, профорг 5 курсуПрофспілкова організація студентів, аспірантів і докторантів - це найбільша громадська організація, яка об'єднує всіх осіб, які навчаються в університеті, та налічує у своїх лавах 9 тис. осіб. Наша організація входить до складу Профспілки працівників освіти і науки України, є членом Євразійської асоціації профспілкових організацій університетів (ЄАПОУ) та Асоціації правозахисних організаторів студентів України.

В профспілковій організації надають допомогу та кваліфіковані консультації з питань стипендіального забезпечення, проживання в гуртожитку, навчання, оздоровлення, спорту та дозвілля.

Керівництво організації здійснюється - профспілковим комітетом, до складу якого входять представники з усіх факультетів університету, а на кожному з 20 факультетів існує представництво профспілкової організації – профбюро студентів факультету. Профспілкова організація студентів філологічного факультету налічує близько 800 членів і є другою за численністю в університеті.

До напрямків діяльності профкому належать:

За матеріалами сайту Профкому студентів
Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна