До стор.«Студентська»
26 БЕРЕЗНЯ о 17:00 в актовій залі університету відбувся цьогорічний конкурс «Красуня університету». Як ви знаєте, наш факультет представляла Софія Міщенко. Не дивлячись на те, що вона поки лише на першому курсі, проте вже встигла заявити про свої серйозні наміри. Пройшовши кастинг, на якому від філологічного факультету було найбільше представниць, Соня змогла зробити так, що вони всі стали справжніми подругами. Протягом семестру ми спостерігали за підготовкою до дійства.

Здавалося, що ось-ось не витримає наша учасниця жорстких умов тренування, але ні. Вона змогла, довела усім, що заради факультету, вона готова тренуватися у неопалюваній залі годинами щовечора. Навіть вмовила колектив із Мерефи допомогти їй у постановці творчого номеру. То ж її пісня «I love you, baby» нікого не залишила байдужим. Соня не просто співала, вона танцювала, заводила публіку, посміхалася глядачам і… як завжди була неперевершеною.

Спілкуючись з іншими учасницями конкурсу, мені було дуже приємно дізнатися, що наша Соня підкорила усіх. Та що там учасниці! Навіть звукорежисер сказав, що наша представниця дійсно гідна перемоги. Адже вона не просто талановита, добра, мила, чуйна, надійна, неперевершена… Вона ще й має добре почуття гумору, що надихало протягом репетицій всіх учасниць та організаторів конкурсу. І це дійсно є однією з найвиразніших рис дівчини. Її одногрупники постійно на цьому наголошують.

І ось, коли настала довгоочікувана мить оголошення результатів конкурсу, ми всі затамували подив. Перший приз – спеціальна номінація «Міс витонченість», далі – неочікуваний бонус від компанії «Oriflame». То ж після таких подарунків наша учасниця вирішила, що призового місця вже не отримає. Друга віце-міс – представниця соціологічного факультету, перша – радіофізичного. А перемога дісталася учасниці під номером 7 – МІЩЕНКО СОФІЇ, студентці 1 курсу філологічного факультету!!!

Наші вболівальники відразу помчали до сцени вітати переможницю, а пізніше влаштували справжнє шоу фанатів біля головного корпусу університету.

Кондра Ганна


Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р. Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р. Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р.

Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р. Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р. Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р.

Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р. Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р. Софія Міщенко – Красуня університету 2009 р.До стор.«Студентська»