До стор.«Студентська»

(22.10. 14) Увага!

Запрошуємо студентів І-IV курсів філологічного факультету взяти участь у першому етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 11 листопада (вівторок) о 13.30 в ауд. 6-60. ОргкомітетУважаемые коллеги! Пятый конкурс знатоков русской словесности переносится. О дате проведения будет сообщено дополнительно.
ОргкомитетЗапрошуємо студентів І-IV курсів філологічного факультету взяти участь у першому етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 13 листопада (середа) о 13.30 в ауд. 2-34.

Оргкомітет
Оголошується
VІІ Університетський конкурс студентських наукових робіт
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Наказ МОН України
Девіз-шифр
ВІДОМОСТІ про автора та наукового керівника конкурсної роботи під шифром
Вимоги до оформлення конкурсної роботиКОНКУРС
студентських наукових робіт на здобуття премій імені Ковальських у галузі українознавства Східний інститут українознавства ім. Ковальських (Харків) проводить щорічний конкурс студентських наукових робіт у галузі українознавства. На конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи в галузі української історії, філології, етнології, культурології. ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТЗапрошуємо студентів І-IV курсів філологічного факультету взяти участь у першому етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 15 листопада 2012 р.(четвер) з 13.30 до 16.00 в ауд. 2-34.Харьковский национальный университет имени В.Н. Каразина 17 марта 2012 года проводит III Областной конкурс знатоков русской словесности для учащихся 8–11 классов. К участию в конкурсе приглашаются школьники, которые знают и любят русский язык и литературу. ИНФОРМАЦИОННОЕ СООБЩЕНИЕ16 листопада 2011 року о 15.00 в ауд. 2-34 відбудеться перший етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Запрошуємо взяти в ньому участь студентів ІI–IV курсів.Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у 2011/2012 н. р. проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Запрошуємо всіх охочих узяти участь у першому – університетському – етапі конкурсу.


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


ВІДОМОСТІ про автора та наукового керівника конкурсної роботи


Вимоги до оформлення конкурсної роботи